Edukacja

Nauka pływania w Korzennej „Pływaj w wakacje”

Jeśli chcecie, by Wasze dziecko czuło się pewnie i bezpiecznie w wodzie podczas wakacji, szkoła pływania „Champion” w Korzennej oferuje idealny kurs przygotowujący na nadchodzący sezon letni. Kursy majowo-czerwcowe są prowadzone w małych grupach, dostosowanych do wieku i umiejętności każdego dziecka.

Nauka pływania dla dzieci:

  • małe grupy: zajęcia odbywają się w małych, zorganizowanych grupach, dzięki czemu instruktorzy mogą skupić się na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika.
  • dopasowanie do umiejętności: niezależnie od tego, czy dziecko dopiero zaczyna przygodę z pływaniem, czy już ma pewne doświadczenie, kadra dopasuje program do jego poziomu, rozwijając kluczowe techniki.
  • instruktorzy z pasją: instruktorzy to specjaliści z doświadczeniem, którzy z zaangażowaniem pomogą każdemu dziecku przełamać obawy i rozwijać umiejętności w przyjaznej atmosferze.
  • komfortowy basen: wszystkie zajęcia odbywają się w Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej, w nowoczesnym, przyjaznym otoczeniu.
Korzenna | Szkoła Pływania

Dlaczego Warto?

  • dzieci nauczą się pływać tak, by z pełną radością korzystać z wodnych atrakcji podczas wakacji,
  • przezwyciężą strach i poczują się swobodnie w wodzie,
  • dzieci będą przygotowane do bezpiecznego spędzania czasu nad wodą podczas wakacji.

Szkoła Pływania CHAMPION

Telefon: 512 570 671, 887 733 552
WWW: plywajwkorzennej.pl, www.plywaniekorzenna.pl

Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej
Korzenna 324
33-322 Korzenna

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 13:00–21:00
sobota-niedziela: 10:00–21:00

Zarezerwujcie miejsce dla swojego dziecka już teraz.
Skontaktujcie się ze szkołą pływania „Champion” w Korzennej, aby dowiedzieć się więcej o dostępności i szczegółach oferty.

Jeden komentarz do “Nauka pływania w Korzennej „Pływaj w wakacje”

  • Serdecznie polecam Szkołę Pływania CHAMPION! Profesjonalni instruktorzy, indywidualne podejście do każdego ucznia i przyjazna atmosfera sprawiają, że nauka pływania staje się prawdziwą przyjemnością. Zajęcia są doskonale zorganizowane, a progres w umiejętnościach widać już po kilku lekcjach. Idealne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie. 🏊‍♂️🌟

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *