Kultura i rozrywka

Wakacyjna oferta Centrum Kultury, Szkoły Pływania i Biblioteki Publicznej w Korzennej

Lato w pełni. Z tej okazji Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Korzennej przygotowały szeroką gamę atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Korzenna do uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, rozrywkach i wycieczkach, które umilą wakacyjny czas.

W ramach letniej oferty przewidziano m.in. warsztaty artystyczne, spotkania literackie, zajęcia sportowe oraz kursy pływania, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. To doskonała okazja, aby aktywnie i twórczo spędzić lato w gronie sąsiadów i przyjaciół.

Nie zwlekaj, dołącz do wakacyjnych aktywności w Korzennej.

Centrum Kultury w Korzennej

Szkoła Pływania CHAMPION w Korzennej

Wakacyjna Szkoła Pływania w Korzennej
Wakacyjna Szkoła Pływania w Korzennej

Biblioteka Publiczna w Korzennej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *