Zdrowie

Bezpieczne wakacje w Korzennej – naucz się pływać !

Wakacje to doskonały czas na naukę pływania, a basen w Korzennej jest idealnym miejscem, by rozpocząć tę przygodę. Pływanie to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale także umiejętność, która może uratować życie. Na basenie w Korzennej czekają na Was wykwalifikowani instruktorzy Szkoły Pływania CHAMPION, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą przełamać lęk przed wodą, poprawić technikę pływacką i zbudować pewność siebie. Indywidualne lekcje zapewniają pełną uwagę instruktora, co pozwala na szybkie postępy, natomiast zajęcia grupowe sprzyjają integracji i wzmacniają motywację. To świetny sposób na aktywne spędzenie wakacji, rozwój fizyczny i zdobycie nowych umiejętności, które przyniosą korzyści na całe życie. Dołącz do CHAMPIONÓW w Korzennej i przekonaj się, że nauka pływania może być prawdziwą przyjemnością.

Nauka Pływania – Szkoła Pływania CHAMPION

Kontakt:

Nauka indywidualna

Indywidualne lekcje pływania to idealna propozycja dla tych, którzy mają obawy przed wodą lub negatywne doświadczenia związane z pływaniem. To także doskonała okazja dla osób chcących poprawić swoją technikę. Dzięki pełnej uwadze instruktora, nauka staje się przyjemnością, a postępy widoczne są bardzo szybko.

Cennik zajęć indywidualnych:

  • 1 osoba: 80 zł za 1 lekcję (45 minut)
  • 2 osoby: 100 zł za 1 lekcję (45 minut)

Grupowa nauka pływania

Zajęcia w małych grupach to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie rywalizację i interakcje społeczne. Ćwiczenia grupowe sprzyjają wzrostowi motywacji oraz pomagają w przełamywaniu lęku przed wodą. Wspólna nauka buduje pewność siebie i wspiera rozwój umiejętności pływackich.

Cennik zajęć grupowych:

  • 160 zł za miesiąc (4 x 45 minut)
Nauka Pływania basen Korzenna. Dla dzieci i dorosłych pływanie.


Wakacyjna Szkoła Pływania

Wakacyjna Szkoła Pływania w Korzennej oferuje intensywny kurs trwający 8 godzin, rozłożony na dwa tygodnie. Każda lekcja prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora, który dba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg zajęć. Uczestnicy są dzieleni na grupy według wieku i umiejętności, co pozwala dostosować program do ich potrzeb. Program obejmuje także kreatywne zabawy i gry w wodzie, czyniąc naukę pływania przyjemną i angażującą.

Terminy:

  • I termin: 1 lipca – 12 lipca
  • II termin: 5 sierpnia – 16 sierpnia

Cena: 250 zł

Nauka Pływania CHAMPION |Korzenna

Pływanie w wakacje w Korzennej

Lokalizacja: Basen Korzenna, Centrum Sportu i Rekreacji

Adres: Korzenna 324, 33-322 Korzenna

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – Piątek: 13:00 – 21:00
  • Sobota – Niedziela: 10:00 – 21:00

Zapraszamy do zapisów i skorzystania z naszej bogatej oferty kursów pływania. To doskonała okazja, aby spędzić wakacje aktywnie i nauczyć się lub doskonalić umiejętności pływackie w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *