Kultura i rozrywka

Jarmark Bożonarodzeniowy w Korzennej: tradycja, smaki i muzyka

W sobotę, 23 grudnia, targowisko w Korzennej zamieni się w świąteczne centrum handlowe, gromadząc miłośników tradycyjnych potraw i lokalnych produktów. Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:00, to nie tylko doskonała okazja do zaopatrzenia się we wszystko, co potrzebne na świątecznym stole, ale również możliwość doświadczenia lokalnej kultury i tradycji.

Organizowany wspólnie przez gminę i koła gospodyń wiejskich jarmark cieszy się kilkuletnią tradycją. Inicjatywa ta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez mieszkańców gminy, jak i gości z zewnątrz, co świadczy o jej rosnącej popularności i znaczeniu dla społeczności lokalnej.

Koła gospodyń wiejskich z Łyczanej, Mogilna i Trzycierza zaprezentują bogatą ofertę tradycyjnych wyrobów: od domowych wędlin, przez ręcznie lepione pierogi, po świąteczne ciasta i stroiki. Radzimy przybyć wcześnie, gdyż z czasem wybór produktów będzie maleć, a unikalne i ręcznie robione produkty cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dodatkową atrakcją będzie występ kapeli NIUKA Band z Lipnicy Wielkiej, która zadba o świąteczną atmosferę. Ich muzyka, łącząca tradycyjne melodie z nowoczesnymi aranżacjami, będzie doskonałym tłem dla jarmarkowych zakupów i spotkań.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Korzennej to znakomita okazja, aby wsparć lokalnych producentów i rzemieślników, a także doświadczyć prawdziwie świątecznego nastroju. Zapraszamy wszystkich, by wzięli udział w tej wyjątkowej imprezie, która łączy lokalną społeczność i celebruje radość nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Korzennej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *