Zdrowie

Bezpłatne turnusy rehabilitacyjne – KRUS

Centrum Pomocy Społecznej w Korzennej informuje o inicjatywie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, która umożliwia skorzystanie z bezpłatnych 21-dniowych turnusów rehabilitacyjnych. Te specjalistyczne pobyty oferowane są przez Centra Rehabilitacji Rolników KRUS i są dedykowane osobom zmagającym się z problemami zdrowotnymi takimi jak schorzenia układu ruchu, w tym ortopedyczne, reumatologiczne, neurologiczne, oraz problemy z układem krążenia.

Uczestnicy turnusów mogą liczyć na profesjonalną, całodobową opiekę medyczną i fizjoterapeutyczną, krótki czas oczekiwania, zwrot kosztów dojazdu równy cenie biletu najtańszego środka transportu publicznego oraz dostęp do nowoczesnych zabiegów rehabilitacyjnych.

Zachęcamy do złożenia wniosku o skierowanie na rehabilitację. Dostępne są miejsca w sześciu ośrodkach KRUS położonych w malowniczych zakątkach Polski:
– Iwonicz-Zdrój (woj. podkarpackie),
– Horyniec-Zdrój (woj. podkarpackie),
– Szklarska Poręba (woj. dolnośląskie),
– Jedlec (woj. wielkopolskie),
– Świnoujście (woj. zachodniopomorskie),
– Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie).

Wzór interaktywnego wniosku o rehabilitację leczniczą/turnusu regeneracyjnego wraz z broszurami informacyjnymi dostępny jest na stronie Centrum Pomocy Społecznej w Korzennej.

Skierowanie do sanatorium KRUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *